Kuchnie na wymiar - Daro Meble.

Kuchnie

 

 

 

 

 

 
daro loga


FRONTY
W kuchniach stosujemy fronty naszej własnej produkcji które stosujemy w pozostałych naszych meblach dzięki czemu zyskują Państwo 100 % pewności że fronty na szafkach w kuchni jak i w salonie nie będą się różniły. Dzięki zastosowaniu ramiaków wykonanych z buku drzwi zyskują trwałość oraz odporność na pracę w ciężkich kuchennych warunkach. Frezowana płycina MDF nadaje frontom styl oraz formę.

Jeżeli pomimo bogatej oferty frontów nie znaleźli Państwo niczego dla siebie, dzięki współpracy z firmą Drewpol z Osiny możemy zaproponować Państwu fronty produkowane przez tą firmę.

OKUCIA

Stosując akcesoria oraz systemy techniczne najbardziej renomowanych na świecie firm takich jak Blum, Hafele, Peka, Bosetti Marella mamy pewność że nasze kuchnie sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

BLATY 
Z litego drewna dębowego własnej produkcji. Klejone z całych dech ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna. Dzięki zastosowaniu takiego samego procesu produkcji oraz materiałów wykończeniowych uzyskujemy pełną powtarzalność koloru pomiędzy zakupionym przez Państwa stołem a blatami w kuchni.